українська російська англійська
Субсидію на вугілля та скраплений газ отримали близько 13 тисяч мешканців Дніпропетровщини
02.11.2017 | 16:22
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Як заощадити на пічному опаленні – знають майже 13 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Вони оформили субсидію – частково витрати на вугілля чи скраплений газ компенсувала держава. Деталі розповіли в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.

«Оформити таку держдопомогу може будь-яка родина, яка опалює помешкання твердим паливом. Єдина відмінність від звичайної субсидії – люди отримують кошти «на руки». Ними й розраховуються за вугілля чи скраплений газ. Чим менший дохід родини, тим більший розмір допомоги», – зазначили в департаменті.

Оформити таку субсидію можна одним із трьох способів. Заповнити заяву та декларацію на порталі iGov.org.ua, надіслати ці документи поштою, особисто подати до управління соцзахисту за місцем реєстрації. У заяві слід підкреслити поле зі словами «на придбання твердого палива та скрапленого газу».

Держдопомога на паливо розраховується за нормою – 2 тонни вугілля на одне домогосподарство на рік. Вартість однієї тонни у розрахунку – понад 2,2 тис. грн. Сплачується така субсидія раз на рік. Гроші переводяться поштовим переказом чи на банківський рахунок.

На закупівлю палива цьогоріч Уряд виділив 42,5 млн грн.

 

 

 

 

 

версія для друку