українська російська англійська
До експлуатації взимку підготовлено понад 28 тисяч будівель, споруд та комунальних об'єктів, - начальник Головного КЕУ ЗСУ
02.11.2017 | 16:25
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Усі заплановані роботи з підготовки фондів до зими у військових містечках в основному виконано. До зими підготовлено понад 28 тисяч будівель, споруд та комунальних об’єктів. У тому числі 618 котелень, 361 теплових пунктів, 1038 споруд електропостачання, 126 споруд газопостачання, 1060 споруд водопостачання та водовідведення, понад 9 тисяч кілометрів інженерних мереж. Про це сьогодні, 2 листопада, повідомив під час брифінгу у Міністерстві оборони України начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олег Галушко.

За його словами, передбачений кошторисом Міноборони для виконання заходів з поточного ремонту та підготовки фондів до зимової експлуатації фінансовий ресурс у сумі 143,9 млн грн було спрямовано на підготовку фондів військових частин у місцях постійної дислокації та підготовку фондів під розміщення військових підрозділів в районі проведення АТО.

«У порівнянні з 2016 роком фінансування заходів з поточного ремонту у 2017 році збільшено на 21%», – повідомив начальник Головного КЕУ Збройних Сил України.

Як підкреслив офіцер, заходи з підготовки фондів Міноборони здійснюються на постійній основі, проводиться обстеження фондів, складаються відповідні плани з поточного ремонту, які корегуються з врахуванням технічного стану або зношеності комунальних споруд, інженерних мереж та будівель.

За словами полковника Олега Галушка, заходи щодо початку опалювального сезону у Збройних Силах України проводяться відповідно до наказу Міністерства оборони України.

«На теперішній час заплановані заходи щодо проведення опалювального періоду проводяться організовано, опалювальний сезон у військових містечках розпочато», – зазначив начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України.

Полковник Олег Галушко повідомив, що на 2017 рік для проведення розрахунків за спожиті енергоносії та комунальні послуги Міністерству оборони призначено 1 млрд 718,5 млн грн.

 

 

версія для друку