українська російська англійська
МІП у зоні АТО: На території Нижньотеплівської сільської ради в ефірі присутні 12 українських телеканалів
03.11.2017 | 12:40
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Нижньотеплівської сільської ради прифронтового Станично-Луганського району Донецької області.

«Тут в ефірі присутні 12 українських каналів, але чимало і російських. Близько п’ятдесяти відсотків домоволодінь мають супутникове телебачення», - повідомив радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

За словами Наталії Ушакової, голови Нижньотеплівської сільської ради, до встановлення телевежі у Бахмутівці в ефірі були лише російські телеканали, а от зараз багато українських. «Наша головна проблема зараз – це слабкий нестабільний Інтернет. Сподіваємося, що це питання вирішиться найближчим часом», - сказала Наталія Ушакова.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 грудня 2016 р.), в Чонгарі Херсонської області (17 березня 2017 р.) та у Бахмутівці Луганської області (22 серпня 2017 р.).

 

версія для друку