українська російська англійська
У Бангкоку відбулася зустріч Степана Полторака з Віце-прем'єр-міністром оборони Королівства Таїланд та Головнокомандувачем Королівської тайської армії
06.11.2017 | 10:25
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

6 листопада у м. Бангкок (Королівство Таїланд) відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака із Віце-прем’єр-міністром оборони Королівства Таїланд Правітом Вонгсувоном та Головнокомандувачем Королівської тайської армії Чалермчаї Сіттісартом.

Під час зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак поінформував про безпекову ситуацію в країні та реформи, які відбуваються в українській армії, а також позитивні перетворення в оборонно-промисловому комплексі: «В останній час в Україні відкрилися та працюють нові конструкторські бюро, і вже завтра ми готові представити нову техніку - БТР 4 Е, який ми вже удосконалили за результатами випробувань».

Міністр оборони України запросив свого колегу відвідати Україну та на власні очі побачити зміни, які відбуваються в ЗС України та країні в цілому.

«Ми готові до співпраці в оборонно-промисловій сфері та інших питаннях двосторонньої діяльності», – зазначив під час зустрічі Степан Полторак.

В свою чергу Правіт Вонгсувон сказав, що розгляне можливість щодо його візиту, або візиту представників керівного складу тайської армії.

«Ми продовжуватимемо наше співробітництво у рамках договірних відносин, які укладені раніше, а також інших питаннях. Зокрема, у питаннях технічного  обслуговування техніки та озброєння», - сказав очільник оборонного відомства Королівства Таїланд.

 

версія для друку