українська російська англійська
Звернення про неналежну підготовку до опалювального сезону очільниками Шепетівки, Сміли, Славутича, Коцюбинського будуть передані до ГПУ, - Геннадій Зубко
06.11.2017 | 15:10
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

На сьогодні маємо інформацію від обласних державних адміністрацій щодо незадовільного стану з підключенням інфраструктури до опалення населених пунктів Шепетівки, Сміли, Славутича, Коцюбинського. З усіх цих питань буде спрямовано відповідні звернення до прокуратури щодо неналежного виконання повноважень  посадовими особами згаданих населених пунктів. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках Форуму місцевого самоврядування Асоціації міст України.

Водночас урядовець зауважив, що по країні кількість проблемних ситуацій щодо старту опалювального сезону є меншою порівняно із ситуацією минулого року. Він наголосив на відповідальності посадових осіб місцевого самоврядування щодо підготовки і вчасного старту опалювального сезону.

«Генеральна прокуратура має розібратися у ситуаціях, по яких будуть відповідні звернення, та  захистити права споживачів», - підкреслив Геннадій Зубко.

 

версія для друку