українська російська англійська
8 листопада - прес-конференція на тему "Будівництво у Doing Business-2018: рекордне зростання і що робити, щоб не впасти"
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України з питань будівництва

8 листопада 2017 року о 12:30 у прес-центрі ІА «Інтерфакс-Україна» відбудеться прес-конференція на тему «Будівництво у Doing Business-2018: рекордне зростання і що робити, щоб не впасти».

Участь у заході візьмуть:

- Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України з питань будівництва;

- Хайнц Вільгельм Штрубенхоф, керівник програм Глобальної практики з торгівлі та конкурентоспроможності в Україні, Білорусі та Молдові IFC/WorldBankGroup;

- Олена Шуляк, керівник сектору «Будівництво» Офісу ефективного регулювання (BRDO).

31 жовтня 2017 року Світовий банк опублікував новий рейтинг легкості ведення бізнесу – Doing Business-2018. За його результатами Україна піднялась на 4 позиції та посіла 76 місце серед 190 країн світу, а за показником «Отримання дозволів на будівництво» - на 105 позицій до 35-го місця, потрапивши у ТОП-40 рейтингу за цим критерієм.

Організатори: Офіс ефективного регулювання (BRDO), Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Місце проведення: м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5а, прес-центр Інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна».

Початок заходу: 12:30.

Акредитація журналістів здійснюється на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел.: 063-441-10-42.

 

 

 

версія для друку