українська російська англійська
Павло Розенко зустрівся з Міністром з питань внутрішньо переміщених осіб Грузії Созаром Субарі
08.11.2017 | 10:50
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

У рамках робочої  поїздки до Грузії Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко зустрівся з Міністром з питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з окупованих територій, розселення та біженців Грузії Созаром Субарі.

Павло Розенко ознайомив Міністра Грузії з ситуацією, що склалася з ВПО і біженцями внаслідок збройної агресії Росії проти України, соціально-економічною ситуацією на окупованих територіях, а також з основними положеннями і порядком імплементації Програми соціальної підтримки ВПО і біженців в Україні.

Созар Субарі, у свою чергу, поділився досвідом Грузії щодо механізму створення та функціонування єдиної електронної бази ВПО і біженців, реалізації державних програм у сфері соціальної допомоги ВПО і біженцям у Грузії.

Співрозмовники обмінялися думками щодо забезпечення доступу міжнародних гуманітарних організацій на тимчасово окуповані території України і Грузії.

«У нас є спільні проблеми з Грузією. Це агресія Росії проти Грузії і зараз проти України. В Україні більше мільйона людей втратили житло та стали внутрішніми переселенцями. Досвід Грузії дуже цінний для нас, тому що Грузія має багаторічний досвід роботи з вимушеними переселенцями та має сучасні програми. Я хочу ще раз висловити свою вдячність Уряду Грузії за підтримку територіальної цілісності і незалежності України, ми її відчуваємо і цінуємо», - наголосив Павло Розенко.

Він також відвідав Центр прийому ВПО і біженців у Тбілісі та ознайомився з досвідом його роботи.

 

 

версія для друку