українська російська англійська
Олександр Саєнко та Володимир Бондаренко представили переможців на посади генеральних директорів Секретаріату Кабміну
09.11.2017 | 16:02
СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Конкурсна комісія Секретаріату Кабінету Міністрів обрала директорів та державних експертів у Директорат координації державних політик і стратегічного планування та Директорат публічної адміністрації.

Генеральним директором Директорату координації державних політик та стратегічного планування обрано Дмитра Шевчука. Він - випускник курсу “Менеджмент та лідерство” Школи державного управління ім. Кеннеді Гарвардського університету, багато працював за кордоном та займався впровадженням реформ в органах влади.

Генеральним директором Директорату публічної адміністрації обрано Андрія БегуВін навчався на докторській програмі з аналізу політики в Школі РЕНД ім. Фредеріка Парді, раніше отримав диплом магістра у Школі державного управління ім. Роберта Вагнера Університету Нью-Йорка. Має значний досвід роботи в неурядових організаціях та державних установах.

"Я дуже радий, що, попри велику кількість пропозицій з працевлаштування за кордоном, переможці вирішили використовувати свій талант для розбудови нашої держави", - відзначив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

На тому, що це був один з найскладніших конкурсів у Секретаріаті Уряду, наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко: "На одну посаду претендувало від 100 до 150 осіб. Кадрова служба та конкурсна комісія працювали понаднормово для того, щоб відібрати найкращих кандидатів".

Переможці конкурсу стверджують, що вийти на лідерські позиції їм допомогли як знання, так і досвід. Зокрема, Андрій Бега зазначив, що вся його  професійна діяльність пов'язана з аналізом політики та реформуванням держуправління. "Мене цікавить можливість застосувати свої знання та досвід на практиці та долучитись до впровадження реформ", - зазначив він.

Дмитро Шевчук розповів, що працював в приватному та публічному секторі, проте ніколи не був на державній службі. "Йшов на цю посаду, щоб використати свої знання, навички та досвід для підвищення ефективності стратегічного планування та забезпечення якісно нових підходів до розробки урядових рішень",  - розповів Дмитро Шевчук, зазначивши, що "конкурсний процес не є занадто складним, але до нього слід готуватися". Він запропонував  долучатися до роботи в директоратах всім, хто має необхідні компетенції: "Разом ми можемо змінювати країну на краще".

Як зазначив Міністр Кабінету Міністрів, перші результати конкурсу засвідчили здатність держави конкурувати за найкращих фахівців.

"Відбір таких сильних кандидатів свідчить про те, що ми впорались з завданням, яке ставили перед собою на початку: держава має успішно конкурувати за найкращих фахівців з іншими роботодавцями як в Україні, так і за кордоном", - додав Олександр Саєнко.

Нагадаємо, в рамках реформи держуправління в 10 пілотних міністерствах були створені нові структури - директорати. Кожен директорат відповідає за одну або кілька сфер державної політики. Головною метою директоратів є підняття на новий рівень якості урядових рішень, що формуватимуться за допомогою процедури аналізу політики. Зараз триває набір працівників у директорати. Більше про відкриті конкурси можна дізнатись на порталі career.gov.ua.

 

 

Довідково:

 

ПІБ

Освіта

Досвід роботи

Шевчук Дмитро Павлович

·  Школа державного управління ім. Кеннеді Гарвардського університету (США)

·   Інститут економіки та права, спеціальність «Менеджмент та економіка». Київський Національний лінгвістичний університет

·   Проект ЄС з підтримки впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики (Київ, Україна). Старший експерт, Керівник робочої групи з посилення спроможності Міністерства аграрної політики та продовольства України

·   BI Group Development (Астана, Республіка Казахстан). Директор Центру управління проектами

·   Укрсиббанк BNP Paribas Group (Київ, Україна). Керівник проекту, старший економіст Управління корпоративного розвитку.

Бега Андрій Миколайович

·   Школа Pardee RAND, докторська програма з аналізу політики, США

·   Нью-Йоркський університет, Школа державного управління Роберта Вагнера, Нью-Йорк, США

·   Київський політехнічний інститутСпеціальність Інформаційні системи в менеджменті.

·   Корпорація RAND Corporation, США, науковий дослідник

·   Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України.  Радник, управління інвестиційного маркетингу.

·   Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу. Перший заступник директора.

·   Проект з розробки та впровадження державної політики, Канадське бюро міжнародної освіти. Аналітик проекту.

·   Міжнародний центр перспективних досліджень. Координатор проектів.

 

версія для друку