українська російська англійська
У Держфінмоніторингу проходить семінар щодо оперативного аналізу звітів про фінансові операції
10.11.2017 | 15:13
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ УКРАЇНИ

У Держфінмоніторингу з 9 по 10 листопада 2017 року проходить міжнародний семінар на тему «Оперативний аналіз звітів про фінансові операції, з використанням сучасних ІТ-рішень, основаних на ризик-орієнтовному підході», який проходить під егідою Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) - найбільшої технічної допомоги ЄС в Україні з питань боротьби з корупцією.

Особлива увага під час семінару приділена механізмам ідентифікації осіб, пов’язаних з публічними діячами, практичним аспектам виявлення фінансових операцій, здійснених особами, пов’язаними з публічними діячами, поточному операційному аналізу фінансових звітів з використанням нових інструментів.

Детально на семінарі розглядаються питання, які стосуються проведення спільних розслідувань з відмивання коштів та корупційних злочинів, а також щодо обміну інформацією, пошуку активів, використання інформаційних ресурсів.

Крім того, на зазначеному заході обговорюються питання, які стосуються ризик-орієнтовного підходу щодо операцій з криптовалютою та особливості збору даних з відкритих джерел, а також практичні аспекти формування підрозділами фінансових розвідок аналітичних матеріалів для передачі до правоохоронного органу.

 

 

версія для друку