українська російська англійська
Інвестування у шахти дозволить збільшити видобування вітчизняного вугілля, - Ігор Насалик
11.11.2017 | 11:23
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Інвестування у шахти дозволить збільшити видобування вітчизняного вугілля. Про це Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик наголосив під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.  

Коментуючи питання щодо реформування вугільної галузі, Міністр відзначив доцільність створення Національної вугільної компанії України.  «Це єдиний ключ до переформатування вугільної галузі в нашій державі», - наголосив він. «Національна акціонерна вугільна компанія дасть можливість повністю диференціювати виробничий процес», - переконаний Ігор Насалик.

Також він зазначив, що нинішнім Урядом уперше за останні роки виділено кошти на модернізацію та технічне переоснащення шахт. Така робота триватиме й наступного року з метою збільшення видобутку вугілля. «При інвестуванні в шахти ми виконаємо ті зобов'язання, які на себе взяли» , - запевнив Ігор Насалик.

Також він повідомив, що внаслідок заходів з переведення енергоблоків ТЕС на газову групу вугілля споживання антрациту скоротилося. «За ці 1,5 року ми змогли переформатувати ТЕС і на сьогодні порівняно з минулим роком зменшилося споживання антрацитового  вугілля на 3,5 млн тонн, – а це значить, що зросло на 3,5 млн споживання газового вугілля», - наголосив Міністр.

Таким чином, Уряд робить кроки для зменшення залежності від антрацитового вугілля.

 

 

 

версія для друку