українська російська англійська
У Повітряних силах Збройних Сил України підбили підсумки за 2017 навчальний рік
13.11.2017 | 10:20
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

11 листопада у Дніпрі, на базі повітряного командування «Схід», відбулося виїзне розширене засідання Військової ради Повітряних сил Збройних Сил України.

У розширеному засіданні, яке проходило під головуванням командувача Повітряних сил ЗС України генерал-полковника Сергія Дроздова, взяв участь визначений керівний склад командування виду, повітряних командувань, командири бригад, полків, баз, арсеналів та центрів, керівництво Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.

Відкриваючи засідання Військової ради Повітряних сил, командувач відзначив, що 2017 рік для Повітряних Сил був насичений великою кількістю заходів оперативної, бойової підготовки, проведенням організаційних заходів, заходів щодо нарощення бойового складу, відновлення боєздатності військових частин та підрозділів, а також виконанням оперативних (бойових) завдань.

Керівним складом Повітряних сил було проаналізовано ряд питань щодо діяльності виду ЗС України, зокрема, повітряних командувань та військових частин протягом 2017 року, а також визначено кращі військові частини за результатами комплексу навчань, які проводилися протягом поточного року. Окремо було проаналізовано якість виконання комплексу заходів підготовки, зокрема, у нещодавно сформованому повітряному командуванні «Схід».

За словами генерал-полковника Сергія Дроздова, проведені заходи бойової підготовки дозволили підтримати рівень готовності військових частин, досягти підвищення рівня злагодженості бойових обслуг родів військ та спеціальних військ Повітряних сил Збройних Сил України.

«У ході цієї роботи багато зроблено. У 2017 навчальному році військові частини та підрозділи показали достатній рівень злагодженості та вишколу особового складу, проте є ряд проблемних питань, які потребують колективного обговорення, та знаходження ефективних шляхів їх вирішення», – констатував командувач Повітряних сил. 

Під час розширеного засідання Військової ради особливу увагу було зосереджено на підготовці органів військового управління Повітряних сил Збройних Сил України у визначений період.

 Також у ході засідання було детально проаналізовано стан виконання заходів бойового чергування, бойової та мобілізаційної готовності, внесені конструктивні пропозиції щодо покращення виконання організаційних заходів, які проходять у військових колективах, зокрема щодо питань  укомплектованості особовим складом. Також було дано оцінку ефективності роботи командирів, начальників щодо виконання завдань морально-психологічного забезпечення у підпорядкованих військових частинах та підрозділах, щодо недопущення зниження морально-психологічного стану особового складу, попередження правопорушень.

Підбиваючи підсумки роботи засідання, командувач Повітряних сил довів основні завдання та зорієнтував присутніх на конструктивну роботу, спрямовану на подальше нарощування та вдосконалення спроможностей військових частин для виконання поставлених завдань під час заходів бойової та оперативної підготовки у  подальшому.

На завершення розширеного засідання Військової ради Командувач Повітряних Сил подякував командирам і начальникам, усьому особовому складу  за докладені зусилля у виконанні поставлених завдань. За результатами навчального року генерал-полковник Сергій Дроздов вручив командирам кращих військових частин та підрозділів виду перехідні вимпели.

 

версія для друку