українська російська англійська
Ігор Жданов та Ахмад Альхендаві обговорили співробітництво між Мінмолодьспорту та Всесвітньою Організацією Скаутського Руху
14.11.2017 | 15:07
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

 

14 листопада Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із Генеральним секретарем Всесвітньої Організації Скаутського Руху, екс- спеціальним Посланником Генерального Секретаря ООН у справах молоді Ахмадом Альхендаві.

Мета зустрічі – обговорення поточного та подальшого співробітництва із Всесвітньою Організацією Скаутського Руху.

У зустрічі також взяли участь заступник Міністра Олександр Ярема, Державний секретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов, директор Регіонального Бюро Євразії Всесвітньої Організації Скаутського Руху Юрій Єміліан, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Національна Організація Скаутів України" Валерій Танцюра.

Ігор Жданов подякував пану Альхендаві за його активну роль та позицію щодо розвитку молодіжної політики під час його роботи на посаді Спеціального посланника Генерального секретаря ООН з питань молоді: "Завдяки підтримці агенцій системи ООН ми змогли досягти гарних результатів співпраці протягом останніх років. Ми продовжуємо розпочаті проекти та використовуємо отримані напрацювання  у розвитку молодіжної політики України".

Ігор Жданов зазначив, що Міністерство співпрацює з молодіжними громадськими організаціями, з яких одними з найактивніших є скаутські організації, та надає всебічну підтримку їх діяльності, у тому числі фінансову. У 2017 році на реалізацію проектів всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна Організація Скаутів України» Міністерство молоді та спорту надало фінансову підтримку в розмірі                       400 тис. грн, а саме на проекти «Всеукраїнський збір-похід «Козацькими шляхами» та «Перший всеукраїнський зліт «Національне Скаутське Джемборі».

Ахмад Альхендаві подякував Міністру за підтримку скаутських організацій в Україні та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку