українська російська англійська
Володимир Гройсман: Завдання реформи держслужби - привести у владу нових людей, здатних до змін та служіння державі
16.11.2017 | 10:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Основне завдання реформи державної служби, розпочатої у 2014 році і масштабно запровадженої з травня 2016 року, - привести у владу нові обличчя, нових людей, які здатні на зміни і сумлінне служіння державі. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародної конференції «Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики».

Глава Уряду підкреслив, що державна служба ще донедавна була однією з найбільш консервативних та закритих систем. Натомість фундаментальні зміни неможливо було б реалізувати без належної якості управління.

«Наш обов’язок - побудувати сильну державу, - сказав Глава Уряду. – І сьогодні перед нами стоять два завдання: створити нову систему управління  і привести у владу тих, хто здатен провести зміни, сумлінно служити держави і надавати якісні послуги».

Прем’єр-міністр подякував партнерам України та експертному середовищу за підтримку реформи держслужби. «Ми маємо рухатися далі.  Хочу запевнити: я був і буду прихильником та соратником змін, і буду забезпечувати лідерство в цій реформі», - сказав Володимир Гройсман.

 

версія для друку