українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко провів нараду щодо діяльності Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
16.11.2017 | 15:02
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 16 листопада, під головуванням Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка за участі представників Міністерства освіти і науки, членів Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій відбулась нарада щодо діяльності Нацради з питань розвитку науки і технологій та утворення Національного фонду досліджень.

Обговорили питання організаційного, фінансового та нормативно-правового забезпечення діяльності Національної ради України з питань розвитку науки і технологій та створення Національного фонду досліджень України.

Під час наради Віце-прем’єр-міністр зазначив: «Повноцінна робота Національної ради України з питань розвитку науки і технологій можлива за умови старту діяльності Національного фонду досліджень. Тому треба якнайшвидше затвердити положення про Нацфонд», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

За результатами напрацьовано протокол доручень, спрямованих на розв’язання порушених під час наради проблем.

Нагадаємо, Національна рада України з питань розвитку науки і технологій - це постійно діючий консультативно-дорадчий орган, котрий створено 5 квітня 2017 року при Кабінеті Міністрів, головні функції - формування засад державної політики у сфері наукової діяльності, інтеграція української науки в світовий науковий дослідницький простір тощо. Національна рада також надаватиме Уряду рекомендації щодо формування державного бюджету – визначення загальних обсягів фінансування науки та його розподілу між базовим та конкурсним фінансуванням наукових досліджень.

Національний фонд досліджень України має забезпечити  грантову підтримку виконання наукових досліджень і розробок вчених, колективних та інституційних досліджень.

 

версія для друку