українська російська англійська
Остап Семерак: Україна готова підтримати Польщу у підготовці до Конференції ООН з питань клімату 2018 року
16.11.2017 | 17:46
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Українська сторона  готова підтримати Польщу у підготовці до Конференції ООН з питань клімату (COP 24), яка має відбутися у грудні 2018 року у м. Катовіце. Про це сказав Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак у Бонні (Німеччина) під час міністерського засідання  Східноєвропейської групи, де Україна головує цьогоріч.

Він зазначив, що країни Східного партнерства повинні провести спільну роботу з просування важливих для регіону питань порядку денного і домогтися їх внесення до Положення про правила Паризької кліматичної угоди.

«Україна вже зараз вітає всі міністерські діалоги та зустрічі, які відбудуться протягом 2018 року. Я розумію, що підготовчий етап буде важливим і досить складним. Українська сторона активно підтримуватиме Польщу у підготовці до COP 24. Мені особисто подобається назва «Книга правил Катовіце», - сказав Остап Семерак, звертаючись до майбутнього Президента COP24, Міністра екології Польщі професора Яна Жижко.

Міністр екології та природних ресурсів України запевнив, що Польща та світ можуть розраховувати на Україну у питаннях просування міжнародної кліматичної політики.

Зазначимо, що українська делегація зараз бере участь у  міжнародній Кліматичній конференції ООН (COP23), яка 6 листопада розпочалася у м. Бонн (Німеччина).  Наступний форум (COP24) відбудеться у грудні 2018 року у польському м. Катовіце, де має відбутися ухвалення напрацьованих правил імплементації Паризької кліматичної угоди.

Україна однією із перших країн Європи підтримала та ратифікувала Паризьку кліматичну угоду,  яка має замінити Кіотський протокол.

 

версія для друку