українська російська англійська
Володимир Бондаренко закликав молодь активно долучатися до процесів та перетворень, які на сьогодні здійснює Уряд в країні
16.11.2017 | 21:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Напередодні Міжнародного дня студентів, у рамках урядової комунікаційної стратегії #єдинийголос, відбулася зустріч студентів-журналістів  декількох київських вишів із Державним Секретарем Кабінету Міністрів України Володимиром Бондаренком.

Він привітав молодь зі святом, побажавши, зберігати дух студентства протягом свого життя, та закликав молодь активно долучатися до процесів та перетворень, які на сьогодні здійснює Уряд в країні.

«Якщо ми з вами спілкуємося в рамках #єдиногоголосу, то для нас – це гарний індикатор того, що молоді не байдуже де вона і як вона живе», - зазначив Держсекретар.

При цьому він підтримав ідею активнішого залучення молоді до урядової комунікаційної стратегії: «Комунікація – це сегмент урядової діяльності, який найбільше розвивається та де найбільше потрібна молодь. Ви можете також утворити, скажімо, таку собі мікрораду із представників різних вузів, щоб у певний період робити певний зріз знань, що у нас відбулося разом з вами».

Крім цього, Володимир Бондаренко наголосив на важливості реформи державної служби, яка зараз реалізується у визначених органах виконавчої влади, що полягає у створенні директоратів, конкурсні набори куди на сьогодні проводяться. На державній службі, за його словами, потрібні лідери думок, тобто реалісти, які бачать проблему і пропонують реальні шляхи її вирішення.

«Нам потрібні лідери думок, тобто ті, які усвідомлюють, що у нас не так у державі, і вони знають шлях, який можуть запропонувати пройти керівництву у певній галузі», - зазначив він, додавши, що кожен зараз може взяти участь у прозорому і конкурентному конкурсі в будь-який з органів державної влади.

Крім того, Володимир Бондаренко запросив студентів уже зараз приходити на стажування в органи державної влади, «якщо є бажання чогось навчитися, бажання бути корисним тій установі, в якій є бажання стажуватися».

Студенти також побували на екскурсії в Будинку Уряду.

 

 

 

версія для друку