українська російська англійська
Опалювальний сезон Україна пройде на належному рівні, - Прем'єр-міністр
17.11.2017 | 11:19
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Опалювальний сезон в Україні пройде на належному рівні, держава до зими повністю готова. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

«Ми звикли працювати в екстремальних умовах. Але цю зиму ми пройдемо нормально. Україна готова – запаси енергоресурсів на належному рівні», - сказав Володимир Гройсман.

Він також звернув увагу, що наразі проблемною є робота Регулятора  (незалежної Національної комісії з регулювання ринку електроенергетики та комунальних послуг) з огляду на відсутність кворуму в його роботі та неефективність процедур. Саме тому Глава Уряду готовий звернутися до Глави держави, а також до Парламенту з проханням  допомоги в розв’язанні ситуації. «Думаю, ми знайдемо необхідні рішення», - сказав Володимир Гройсман.  

Говорячи про подальші кроки, Володимир Гройсман зазначив, що на часі – продовження політики енергоефективності. «Ми думаємо над збільшенням фінансування програм енергоефективності та Фонду енергоефективності – в залежності від цифр та можливостей бюджету», - відзначив Глава Уряду. 

 

 

версія для друку