українська російська англійська
Ігор Жданов: Мінмолодьспорту підтримує системну роботу НОК як інноваційну модель спортивного зростання держави
17.11.2017 | 16:15
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

17 листопада в Національному університеті фізичної культури і спорту відбулась ХХХІІ Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету України.

Делегатів та учасників Генасамблеї привітав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Він підкреслив, що незважаючи на складну ситуацію всередині українського суспільства, НОК України продовжує виконувати свої основні завдання.

«Міністерство молоді та спорту послідовно підтримує системну роботу НОК, адже це означає підтримку інноваційної моделі спортивного зростання держави. Ваші цілеспрямовані зусилля неодмінно дістануть сучасне й ефективне законодавче забезпечення, передусім шляхом формування та реалізації національної політики спорту високих досягнень», - зазначив Ігор Жданов.

Користуючись нагодою, очільник Мінмолодьспорту закликав присутніх на засіданні, народних депутатів України, активніше підтримувати законопроекти, направлені на розвиток спортивної сфери.

Участь у роботі Генеральної асамблеї взяли: президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, генеральний секретар НОК Азербайджану, президент Олімпійської Академії Азербайджану Абієв Агаджан Гулам огли, керівники національних олімпійських федерацій, регіональних відділень НОК, фізкультурно-спортивних товариств, олімпійці та їх тренери, представники державних і громадських установ, спонсори і партнери олімпійського руху, представники ЗМІ.

Учасники Асамблеї прозвітували про виконану роботу за 2017 рік, затвердили план заходів на 2018 рік та розглянули питання про прийняття у члени НОК представників видів спорту, включених до програми Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо (Японія) в 2020 році. Також під час засідання президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка вручив нагороди та почесні відзнаки НОК України за вагомий внесок у розвиток та пропаганду олімпійського руху.

 

версія для друку