українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
19.11.2017 | 09:29
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Пасажиро-транспортний потік через контрольні пункти в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, залишається інтенсивним.

Загалом учора в КПВВ було оформлено 36,6 тисячі осіб та майже 5 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 8460 осіб та 1025 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8995 осіб та 1635 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7020 осіб та 1260 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4035 осіб та 1035 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 8095 осіб.

Сьогодні вранці в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 50/70; «Мар’їнка» – 30/150; «Новотроїцьке» – 5/10; «Гнутове» – 40/50.

Минулої доби в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Майорське» прикордонники Краматорського загону виявили трьох громадян України, які мали намір незаконно перевезти через лінію розмежування готівку в розмірі 100 єгипетських фунтів, 55 тисяч гривень, майже 2,7 тисячі доларів США та 55 тисяч російських рублів. Порушників та виявлені гроші передано представникам Національної поліції.

А в КПВВ  "Гнутове" з непідконтрольної території прибув автомобіль «Chevrolet» під керуванням нашого співвітчизника. В ході огляду транспортного засобу прикордонники Донецького загону спільно із представниками ДФС у багажному відділенні авто виявили 8 ливарних форм, що  за зовнішніми ознаками можуть використовуватись у військовому виробництві. Даний транспортний засіб, вантаж та особу передано представникам СБУ для подальшого вивчення справи та прийняття правового рішення.

Крім того, військовослужбовці Держприкордонслужби у КПВВ «Майорське» зафіксували два випадки пропонування неправомірної грошової винагороди за сприяння у перетині лінії розмежування. Факти давання хабарів задокументовано. Порушників, які прямували до непідконтрольної території, передано до Нацполіції.

 

версія для друку