українська російська англійська
Понад 3,3 тисячі звернень щотижнево опрацьовують кадастрові реєстратори Житомирської області
20.11.2017 | 10:35
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Житомирської області прийняли та опрацювали 117 698 заяв громадян з питань ведення Державного земельного кадастру. В середньому упродовж тижня землевпорядники опрацьовують понад 3,3 тис. таких заяв.

Найчастіше громадяни звертаються із заявами щодо реєстрації земельних ділянок та отримання витягів з Державного земельного кадастру. У поточному році державні кадастрові реєстратори Житомирського регіону зареєстрували 52 309 земельних ділянок та видали 29 610 витягів з Державного земельного кадастру.

Найбільшу кількість земельних ділянок зареєстрували у Хорошівському районі (6 035), а максимальну кількість витягів з Державного земельного кадастру видали у Черняхівському районі (2 672) Житомирської області.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку