українська російська англійська
У Нью-Йорку в Українському музеї відбулася презентація фоторобіт ".RAW Україна на передовій"
20.11.2017 | 11:58
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

18 листопада 2017 року в Нью-Йорку в Українському музеї відбулася презентація фоторобіт «.RAW Україна на передовій» за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

«.RAW Україна на передовій» присвячена документальній фотохроніці військових дій на сході України з 2014 року та демонструє перетворення української армії, суспільства через спогади очевидців і безпосередніх учасників цього процесу.

Відкриваючи захід, державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко зазначив, що ключова аудиторія даного заходу – це українці, які живуть за кордоном. "Ми звертаємося до кожного з них: якщо ви приведете двох-трьох своїх друзів не українців і покажете їм, що таке Україна, що відбувається в Україні, то ми досягнемо свого результату", - розповів Артем Біденко.

Водночас, за його словами, презентація спрямована не тільки на поціновувачів мистецтва, але також на політиків, журналістів та активних представників громадянського суспільства.

Радник Міністра з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова додала, що презентація фоторобіт вже відбулася позаминулого тижня в Парижі, до цього вона пройшла в Берліні. В Нью-Йорку експозиція продовжуватиметься до 30 грудня.

Нагадаємо, проект ініційований Міністерством оборони України та ГО “StratCom”, демонструється в Сполучених Штатах за підтримки Міністерства інформаційної політики України й Посольства України в США.

Як зазначили організатори, експозиція стала платформою для соціально-інформаційної та культурної дипломатії України на міжнародній арені.

 

версія для друку