українська російська англійська
Уряд України активно запроваджує механізми забезпечення та захисту прав жінок, а всі зміни враховують гендерний аспект, - Прем'єр-міністр
22.11.2017 | 10:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України активно запроваджує механізми забезпечення та захисту прав жінок – від професійної реалізації до участі в ухваленні державних рішень, і всі зміни, які відбуваються в державі, враховують гендерний аспект. Про це Глава Уряду сказав під час Першого Українського жіночого конгресу. Захід, організований за підтримки Міжфракційного депутатського об’єднання "Рівні можливості" та низки міжнародних організацій, зібрав біля 300 найактивніших і найуспішніших жінок і чоловіків з політики, бізнесу, неурядових організацій та медіа України , щоб об'єднати їх довкола ідеї забезпечення ґендерної рівності в різних секторах українського суспільства, як базового елементу сталого розвитку нашої держави.

Володимир Гройсман підкреслив, що сьогодні потрібно все робити для того, аби змінювати свідомість українців в гендерних питаннях. «І такий шлях ми розпочали – зі змін в законодавстві та напрацюванні механізмів, які дозволять жінкам брати участь в ухваленні рішень. Ми в багатьох питаннях почали рухатися вперед», - сказав Глава Уряду.  

Він нагадав, що невдовзі при Кабінеті Міністрів розпочне роботу спеціальний Офіс з гендерних питань. «Будемо йти далі. Всі зміни, які ми запроваджуємо, враховують гендерний аспект», - наголосив Володимир Гройсман.

Він подякував організаторам конгресу за початок доброї традиції - зустрічатися у широкому колі і обговорювати важливі питання розвитку суспільства та держави.

 

версія для друку