українська російська англійська
Представники Військової поліції ЗС Канади діляться досвідом лідерства з українськими колегами
22.11.2017 | 19:16
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 22 листопада, у Києві у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України розпочався триденний семінар з лідерства для керівного складу підрозділів Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Захід проводиться за участю представників Військової поліції Збройних Сил Канади.

Семінар організовано в рамках діяльності підкомітету Військової поліції Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування.

«Ми залучили на семінар начальників та головних сержантів і старшин, а також офіцерів-психологів зональних відділів Військової служби правопорядку, – розповів начальник Військової служби правопорядку у ЗС України – начальник Головного управління ВСП ЗС України генерал-майор Ігор Криштун. – Звичайно, не можна просто взяти канадську модель військової поліції і перенести її до нас, щоб вона негайно почала працювати, адже важливо, щоб офіцери і сержанти ВСП почули, як працює Військова поліція Канади, і яким чином наші іноземні колеги досягають успіху». 

За словами генерал-майора Ігоря Криштуна, дискусія в рамках семінару надасть можливість покращити лідерські якості керівного складу структурних підрозділів Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, глибше зрозуміти роль сержантського складу. Ще одним питанням обговорення є ознайомлення з концепцією психологічної готовності військовослужбовців Збройних сил Канади.

«Нинішній візит – це продовження багаторічної співпраці України та Канади. Протягом цього часу ми спостерігаємо чималі кроки розвитку, які зробила ваша Військова служба правопорядку, – ділиться начальник Військової поліції Канади бригадний генерал Роберт Делейні. – Загалом, будь-яка військова структура, яка виконує правоохоронну роль та встановлює закон і порядок, сприймається у військовому середовищі не завжди приязно. Наше головне завдання в цьому питані – отримати повагу військовослужбовців, і робиться це за рахунок професіоналізму наших фахівців, який постійно нарощується. У такий спосіб ми підтримуємо позитивний баланс відношень. Саме на цьому ми зосередимо увагу на нинішньому семінарі, – додав бригадний генерал Роберт Делейні.

 

версія для друку