українська російська англійська
Фонд держмайна оголосив конкурс на незалежних членів Наглядових рад Турбоатома, Центренерго та ОПЗ
24.11.2017 | 16:28
ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

Фонд державного майна України оголосив конкурс з відбору претендентів на зайняття посад трьох незалежних членів Наглядових рад ПАТ «Турбоатом», ПАТ «Центренерго» та ПАТ «Одеський припортовий завод». Про це повідомив керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров.

Заяви та документи на конкурс приймаються до 13 січня 2018 року. Конкурс по ОПЗ відбудеться 2 березня, по Турбоатому – 6 березня, по Центренерго – 9 березня.

Раніше Фонд державного майна оголосив конкурсний відбір претендентів на зайняття посад чотирьох незалежних членів Наглядових рад до «Хмельницькобленерго», «Харківобленерго», «Миколаївобленерго» та «Запоріжжяобленерго».

«Як і у випадку з попередніми конкурсами, кожен новообраний незалежний представник Наглядової ради Центренерго, Турбоатому та ОПЗ матиме умовний профіль відповідно до поділу дирекцій підприємства за напрямками роботи», - зазначив Віталій Трубаров.

У Фонді держмайна також наголосили, що при виборів кандидатів у Наглядову раду суттєвим буде досвід у приватизаційних процесах, угодах М&A (угоди злиття і поглинання) та проектах пов’язаних з ІРО.

 

 

версія для друку