українська російська англійська
Українські підприємства за 9 місяців року освоїли майже 260 млрд грн капітальних інвестицій, переважно з власних джерел, - Держстат
24.11.2017 | 18:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Українські підприємства за січень-вересень поточного року освоїли 259,5 млрд грн капітальних інвестицій, що на 20,7% більше показника минулого року. Про це свідчать дані Державної служби статистики України.

Понад 70% всіх вкладень – власні кошти підприємств. Основні напрямки інвестування – машини, обладнання, транспортні засоби, будівлі та споруди. «На капітальний ремонт активів спрямовано 20,6 млрд грн», - йдеться у повідомленні Держстату.

В галузевому розрізі найбільше у свій розвиток вкладали підприємства промисловості (33,6%), сільського господарства (15,8%) та будівництва (13%). В промисловому розрізі найбільш активно  капітальні інвестиції освоювали підприємства добувної промисловості, переробки, металургії, постачання електроенергії та газу. Серед регіонів лідером за показником освоєння капітальних вкладень є Київ, який закумулював 29,6% всього обсягу капітального інвестування.

 

версія для друку