українська російська англійська
Володимир Лапа взяв участь у першій спільній нараді фахівців Держпродспоживслужби в Києві та громадськості
29.11.2017 | 10:02
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Вперше у головному управлінні Держпродспоживслужби у м. Києві відбулася нарада за участю громадських організацій, які здійснюють свою діяльність у напрямку захисту прав споживачів. Захід відбувся під головуванням Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи та голови громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталія Башинського.

Володимир Лапа привітав ідею проведення спільних заходів з інститутами громадянського суспільства та зазначив, що фахівці центрального апарату Держпродспоживслужби часто беруть участь в аналогічних зустрічах у форматі громадської ради при Держпродспоживслужбі, в роботі намагаються максимально дослуховуватися до рекомендацій та пропозицій, які висловлюють громадські організації. За його словами, важливо, щоб аналогічна робота проводилася і в територіальних органах Держпродспоживслужби.

Також Голова Служби зазначив, що ключове завдання в діяльності органу державного нагляду та контролю – розуміння з боку бізнесу, громадських організацій і суспільства в цілому. Він висловив сподівання, що аналогічні заходи будуть і надалі проходити як в ГУ Держпродспоживслужби в м.Києві, так і в інших регіональних органах Служби.

Дана нарада є майданчиком для висловлення думок, плідних дискусій та обговорення шляхів подолання проблем у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів між фахівцями Держпродспоживслужби та громадськими організаціями.

«Наш територіальний орган у місті Києві є драйвером реформ – тут вперше був запроваджений проект по відеофіксації перевірок для забезпечення об’єктивного виявлення порушень, ведеться робота з розробки он-лайн карти перевірок та низка інших ініціатив, однією з яких є проведення спільних нарад із представниками профільних громадських організацій», - наголосив Володимир Лапа та подякував Голові ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві Олегу Рубану і його колегам за плідну роботу.

версія для друку