українська російська англійська
30 листопада в Києві почнеться Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills International
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

30 листопада 2017 року відбудеться відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills International, у якому цього року змагатимуться 150 учасників за 8 компетенціями.

У заході візьме участь заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей.

Початок: 14.00.

Місце проведення: Київський національний університет будівництва і архітектури, актова зала (Повітрофлотський проспект, 31).

Акредитація ЗМІ: до 11:00 30 листопада за тел. 481-32-62 або e-mail: kirilova@mon.gov.ua

Конкурс триватиме впродовж 3 днів і проводитиметься за такими компетенціями:

кондитерське мистецтво;

кулінарне мистецтво;

перукарське мистецтво;

технології моди;

зварювальні роботи;

сухе будівництво та штукатурні роботи;

облицювальні роботи;

сантехніка та опалення.

У змаганнях візьмуть участь команди з усіх регіонів та м. Києва, до яких увійшли учні (студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, кваліфіковані робітники, фахівці віком від 18 до 22 років.

Довідково

WorldSkills International (WSI) – це некомерційне об’єднання, засноване в Іспанії для популяризація робітничих професій. Сьогодні WSI об’єднує понад 70 країн. Проводяться різні заходи: регіональні й національні змагання, континентальні першості. Раз на два роки проводиться світовий чемпіонат робітничих професій WorldSkills. Участь у змаганнях бере молодь віком від 18 до 22 років. Наразі це наймасовіше змагання у всьому світі. Структура чемпіонату WorldSkills містить 6 магістральних напрямків, які включають 45 професійних компетенцій.

 

версія для друку