українська російська англійська
Уряд України та ООН в Україні підписали Рамкову програму партнерства на 2018-2022 роки
30.11.2017 | 15:21
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та Координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер підписали Рамкову програму партнерства між Урядом України та ООН на 2018-2022 роки.

Нова Рамкова програма з очікуваним бюджетом у розмірі 675 мільйонів доларів США визначає основу стратегічного планування та діяльності системи ООН в Україні на наступні п’ять років відповідно до 4-х головних напрямів партнерства:

1. Стале економічне зростання, навколишнє середовище і зайнятість.

2. Рівний доступ до якісних та інклюзивних послуг і соціального захисту.

3. Демократичне врядування, верховенство права і громадська участь.

4. Безпека громадян, соціальна єдність і відновлення з особливим акцентом на сході Україні.

Стратегічна програма, яку розроблено установами системи ООН в Україні та Урядом України у співпраці з представниками громадянського суспільства, експертного середовища й міжнародної спільноти, визначає спільне зобов’язання щодо підтримки процесу реформ, досягнення міжнародних стандартів, Цілей Сталого Розвитку та порядку денного сталого розвитку до 2030 року, виконання Україною умов міжнародних конвенцій, протоколів і норм та документів у галузі прав людини.

«Від імені Уряду та України дякую Організації Об'єднаних Націй за підтримку найважливіших напрямків розвитку України: економічного зростання, чистого довкілля, соціального захисту та розбудови демократії. Добробут людини, її гідне життя у безпечному середовищі – ключова мета реформ, які наразі проводить наша країна. Захист демократичних цінностей, миру в Україні, Європі та цілому світі – це спільні завдання українського Уряду та наших міжнародних партнерів. І ця надзвичайна підтримка ООН є для нас важливою та цінною», - наголосив Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України.

«Організація Об'єднаних Націй в Україні надає допомогу, спрямовану на створення гідних робочих місць та чистого  довкілля. Ми також працюємо над забезпеченням надання якісних, недискримінаційних послуг для людей, особливо найбільш маргіналізованих та вразливих груп населення. Ми підтримуємо дії щодо реформування влади, що відповідає духу Майдану. Нарешті, ми зосереджуємо особливу увагу на зоні конфлікту на сході, сприяючи соціальній єдності, відновленню та робочим місцям. Ми підтримуємо своїми діями принцип Цілей Сталого Розвитку «не залишити нікого позаду». Підписання цього документа є захоплюючим моментом: ООН має доведену здатність досягати тих результатів, які є основою інклюзивних, мирних та процвітаючих суспільств», - зазначив Ніл Вокер, Координатор системи ООН та Координатор з гуманітарних питань в Україні.

 

 

версія для друку