українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з Днем Служби зовнішньої розвідки України
01.12.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні працівники Служби зовнішньої розвідки!

 

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом!

Служба зовнішньої розвідки – невід’ємна і одна з найважливіших структур у системі спецслужб будь-якої країни. У сучасному світі все далі більше зростають безпекові виклики перед усіма без винятку суспільствами. Злагоджена та ефективна робота спеціальних служб, зокрема служби зовнішньої розвідки, є запорукою національної безпеки. Ефективна боротьба з тероризмом і організованою злочинністю, захист від протиправних посягань інших держав, захист власних громадян за кордоном – ці та інші функції розвідників є надзвичайно важливими для забезпечення безпеки як окремих громадян, так і держави.

Україна зіткнулася із збройною агресією іншої держави, на нашій території відбуваються бойові дії, які українці не ініціювали, значну частину наших земель окуповано. В таких умовах вся країна покладає великі надії на Службу зовнішньої розвідки. Розвідники часто ризикують власним життям, тому ця професія є ще і однією з найбільш небезпечних, але і найбільш романтичних.

Безпека країни та громадян – наше спільне завдання. Упевнений, що українські розвідники зроблять усе можливе для захисту Батьківщини від зовнішніх загроз, і ми дамо гідну відсіч агресору, захистимо національний суверенітет.

Бажаю працівникам Служби міцного здоров’я, витримки та успіхів у боротьбі з відкритими та прихованими ворогами України!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                              Володимир ГРОЙСМАН

версія для друку