українська російська англійська
Українська держава створювала та буде створювати умови для вільного розвитку мов національних меншин в Україні, - Павло Клімкін
01.12.2017 | 09:30
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідав з робочою поїздкою Івано-Франківськ, де побував у двох місцевих школах, зустрівся зі студентами та викладачами Прикарпатського університету, провів зустрічі з керівництвом регіону та місцевими громадами. Йшлося в першу чергу про навчання мовами національних меншин у  школах регіону в контексті закону України «Про освіту», а також перспектив реалізації у регіоні масштабних проектів і програм Європейського Союзу.

«Переконався, що проблем з вивченням державної мови та мов національних меншин у регіоні немає. Українська держава створювала та буде створювати умови для вільного розвитку мов національних меншин в Україні. Відкритість та свобода - це те, що завжди вирізняло наше суспільство», - зазначив Павло Клімкін.

Говорячи про перспективи розвитку, Павло Клімкін відзначив значний потенціал регіону в залученні допомоги Європейського Союзу та як результат - перетворення Прикарпаття на туристичний та інноваційний осередок в Україні.

версія для друку