українська російська англійська
Іван Руснак провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні
01.12.2017 | 13:19
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 1 грудня, у Києві відбулася зустріч першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака з Надзвичайним і Повноважним Послом Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні Й.В. Салем Ахмед Аль-Каабі.

На зустрічі також були присутні представники структурних підрозділів Міністерства оборони України та представники Державного концерну «Укроборонпром».

Сторони обговорили пріоритетні питання та перспективи співробітництва між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами у сфері оборонної промисловості.

На початку зустрічі Іван Руснак привітав Надзвичайного і Повноважного Посла з Національним днем Об’єднаних Арабських Еміратів, який невдовзі святкуватиме ця країна, а також поінформував іноземних гостей про події, які відбуваються на сході держави.

«Україна опинилася в складній ситуації у зв’язку з російською агресією. Зокрема, Росія випробовує на сході нашої країни новітні зразки озброєння та військової техніки. В таких умовах ми повинні досягти значних успіхів в оснащенні своєї армії», – зазначив перший заступник Міністра оборони України.

Своєю чергою Надзвичайний і Повноважний Посол Об’єднаних Арабських Еміратів в Україні Й.В. Салем Ахмед Аль-Каабі подякував за співпрацю та висловив зацікавлення у подальшому розвитку двосторонніх відносин.

«Останнім часом ми констатуємо лише позитивну динаміку в нашому співробітництві», – підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол.

 

версія для друку