українська російська англійська
У рамках реформи державного управління розпочалися тренінги для нових державних службовців
01.12.2017 | 15:31
СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Секретаріат Кабінету Міністрів України спільно з Нацдержслужбою, європейським проектом Association4U та Київською Школою Економіки запускають серію тренінгів для нових державних службовців.

Для створення сучасної та ефективної системи державного управління необхідні нові структури, нові методи роботи та найкращі професіонали. З цією метою у 10 міністерствах, Секретаріаті Кабінету Міністрів та двох агентствах формуються нові структури - директорати політик і директорати стратегічного планування та євроінтеграції, запроваджуються нові посади державної служби. Ключові завдання директоратів – формування політики, стратегічне планування та впровадження реформ.

На сьогодні після проведення відкритого та прозорого конкурсу на нові посади державної служби оголошено близько ста переможців. З метою  забезпечення цілісного бачення нової державної служби, ефективного державного управління, нових методів та інструментів роботи новопризначеними генеральними директорами та державними експертами з грудня 2017 року Секретаріат Кабінету Міністрів України розпочинає сучасні тренінги із залученням найкращих українських та міжнародних експертів у сфері аналізу політики, стратегічного планування та державного управління.

Тренінги впроваджується командою реформи державного управління під керівництвом Міністра Кабінету Міністрів України Олександра Саєнка спільно з Національним агентством з питань державної служби, у партнерстві з проектом Європейського Союзу – «Асоціація для тебе» (Association4U) та Київською Школою Економіки, а також за підтримки Офісу ефективного регулювання.

Заступниця Державного секретаря Кабінету Міністрів України Тетяна Ковтун, відкриваючи тренінг, наголосила: «Щиро дякуємо партнерам з Європейського Союзу та Київської Школи Економіки за підтримку реформи державного управління у частині навчання фахівців з питань реформ. Ми віримо, що разом ми зможемо побудувати нову, ефективну та дієву, державну службу України».

 

версія для друку