українська російська англійська
Експерти органів Держгеокадастру Житомирщини прийняли до опрацювання 12,5 тисячі проектів землеустрою з інших областей
04.12.2017 | 10:39
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Від початку 2017 року в рамках реалізації пілотного проекту із екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до органів Держгеокадастру у Житомирській області надійшло на погодження 12 тис. 450 проектів землеустрою з інших областей. З них експерти опрацювали 12 тис. 289 проектів землеустрою, або 99% від загальної кількості.

Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Житомирському (1 400), Баранівському (1 124) та Коростенському (1 023) районах Житомирської області.

Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області упродовж одинадцяти місяців поточного року направили на погодження до інших областей 8 тис. 628 проектів землеустрою, з них опрацьовано 8 тис. 244 проекти.

У Житомирській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 21особа.

Довідково

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

 

версія для друку