українська російська англійська
Андрій Рева: Зроблено усе необхідне для роботи Українського фонду соціальних інвестицій в правовому полі
04.12.2017 | 12:01
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Засідання наглядової ради Українського фонду соціальних інвестицій 1 грудня розглянуло дев’ять важливих питань. Одним з таких стало обрання виконавчого директора, ним став Андрій Лактіонов.

“Була проведена велика організаційна робота, що сприяла перезавантаженню системи, - зазначив голова наглядової ради, Міністр соціальної політики України Андрій Рева. – Ми позбавились негативних моментів, що неодноразово критикувались ЗМІ. Для цього Кабінет Міністрів вніс відповідні зміни, і  відтепер УФСІ працюватиме виключно у правовому полі”.    

Новообраний виконавчий директор повідомив про те, що Український фонд соціальних інвестицій відновлює свою співпрацю зі Світовим банком та державним казначейством. 

 Наразі УФСІ завершує розпочаті раніше проекти. Наприклад, у Львові до кінця 2018 року планується здати в експлуатацію гуртожиток для переселенців.

Серед нових планів і потреба реконструкції інтернатних закладів, що в результаті деінституалізації можуть стати дитячими будинками сімейного типу. Також член наглядової ради, перший заступник Міністра освіти і науки  Володимир Ковтунець вніс пропозицію винайти можливості для будівництва житла для  викладачів і студентів із числа переміщених з окупованих території України – Криму та Сходу. Для цього, можливо, навіть залучити інших донорів, окрім наявного – Бюро кредитної Установи для відбудови, що фінансується  Урядом Німеччини.

 

версія для друку