українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з Міжнародним днем волонтера
05.12.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні громадяни!

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю всіх причетних до волонтерського руху з Міжнародним днем волонтера!

У волонтерський рух в усьому світі залучені мільйони активних і цілеспрямованих людей. Зусиллями волонтерів проводяться фестивалі та концерти, організовуються соціальні, освітні, культурні, екологічні, інформаційні кампанії, залучаються кошти для реалізації інноваційних проектів. Волонтери займаються охороною навколишнього природного середовища та захистом тварин, допомогою бідним та благодійництвом. Волонтерська діяльність охоплює практично всі суспільні сфери, тому на допомогу волонтерів розраховують мільйони людей.

Значення волонтерського руху для сьогоднішньої України важко переоцінити. З початком бойових дій на Сході саме завдяки зусиллям волонтерів українська армія, яку цілеспрямовано розвалювали, змогла протистояти ворогу. Саме волонтерам завдячують життям тисячі українських воїнів, які вчасно отримали необхідні медикаменти чи військове спорядження. Без широкої волонтерської мережі були б неможливі обидва українські Майдани. Українські волонтери та активісти також перевіряють електронні декларації чиновників та контролюють процес люстрації, наглядають за державними закупівлями та проводять моніторинг дій правоохоронних органів. Популярність волонтерського руху свідчить про те, що українцям небайдужа доля своїх співгромадян та всієї країни.

Висловлюю подяку всім, чиє велике та чуйне серце не дає змоги залишатися осторонь чужої біди чи важливих суспільних проблем. Бажаю українським волонтерам міцного здоров’я та довголіття, успіхів у всіх починаннях та реалізації найсміливіших проектів!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку