українська російська англійська
Міжвідомчий штаб підбив підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року
04.12.2017 | 17:11
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

1 грудня 2017 року в приміщенні Укртелекому департаментом захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики проведено Всеукраїнську селекторну нараду - засідання центрального міжвідомчого штабу з підведення підсумків оздоровчої кампанії 2017 року під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Наталії Федорович.

У роботі наради взяли участь члени центрального міжвідомчого штабу з координації оздоровчої кампанії 2017 року, представники центральних органів виконавчої влади, які долучаються до проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей, зокрема, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства інфраструктури, Міністерства освіти і науки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державної служби з питань праці, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Федерації професійних спілок.

У регіональних студіях були присутні заступники голів обласних та Київської міської державних адміністрацій, керівники структурних підрозділів, до компетенції яких віднесені питання оздоровлення та відпочинку дітей, управлінь соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, служб у справах сім’ї та дітей та управлінь молоді та спорту.

На засіданні штабу підведено підсумки проведення оздоровчої кампанії 2017 року. Було обговорено низку проблемних питань, що виникають при підготовці та у ході проведення оздоровчої кампанії, заходи, які необхідно вжити з метою запобігання захворювань та масових отруєнь дітей в дитячих оздоровчих закладах. Учасниками наради було наголошено на необхідності посилення контролю за підготовкою до відкриття, отриманням дозвільних документів та подальшим функціонуванням дитячих оздоровчих закладів з дотриманням вимог діючого законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

За підсумками селекторної наради прийнято протокольне рішення, яке визначило завдання структурним підрозділам місцевих органів виконавчої влади, до компетенції яких віднесені питання організації оздоровлення та відпочинку дітей.

 

версія для друку