українська російська англійська
7 грудня відбудеться Інформаційний день "Підтримка ЄС для української молоді"
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

7 грудня Європейська Комісія, Представництво ЄС в Україні та Міністерство молоді та спорту України проведуть Інформаційний день “Підтримка ЄС для української молоді".

Місце проведення: національне інформаційне агентство "Укрінформ" (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 9/16, конференц-зал 1).

У заході візьмуть участь заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, представники Європейської Комісії, Національного офісу програми Еразмус+.

Початок заходу о 9.00.

Мета - презентувати грантові можливості для підтримки української молоді. Захід організовується за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні, Інформаційного центру Еразмус+ Молодь і Ресурсного центру Сальто EECA (Польща).

Під час заходу буде надано інформацію про підтримку ЄС для молоді з країн Східного Партнерства, можливості для розвитку потенціалу українських молодіжних організацій, підтримку молодіжного підприємництва та обміну молодіжними лідерами. Більш того, Виконавча агенція ЄС з освіти, аудіовізуалізації та культури проведе практичну сесію щодо підготовки якісної проектної заявки за напрямом розвитку потенціалу у сфері молоді.

Учасники також матимуть можливість дізнатись більше про досвід організацій, які вже отримували гранти на реалізацію проектів в рамках програми ЄС Еразмус+, можливості залучення ресурсів на реалізацію проектів з мобільності молоді та міжнародного виміру Еразмус+ у вищій освіті.

Мова заходу – англійська.

Європейська Комісія надіслала запрошення організаціям, які працюють на підтримку розвитку молодіжної політики в Україні. Оскільки кількість місць на заході обмежена, участь тільки за запрошеннями.

Представників організацій, які не потрапили до списку учасників, запрошуємо долучитись до он-лайн трансляції під час заходу: https://youtu.be/7WSGUprIdJw

Акредитація ЗМІ за телефонами - (044) 289 95 05, (068) 240 2576.

 

Довідково

Програма Еразмус+ в Україні розпочалась у 2014 р. і підтримує проекти з мобільності і співпраці між організаціями Європи і України в сфері вищої освіти, євростудій, молоді та спорту. Українські організації активно долучились до участі в програмі.

Деталі про програму: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/node_en

Деталі про грантові можливості: https://eacea.ec.europa.eu/erasmus-plus/funding_en

Національний Еразмус+ офіс в Україні: http://erasmusplus.org.ua/

Інформаційний центр Еразмус+ Молодь: fb.com/EPlus.Ukraine

Ресурсний центр Сальто EECA: salto-youth.net/eeca

 

версія для друку