українська російська англійська
Досягнення оперативної та бойової взаємосумісності в повітряному просторі країн Європи є нашим спільним пріоритетом, - Віктор Муженко
05.12.2017 | 18:22
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 5 грудня у Києві, офіційний візит командувача Повітряних Сил Збройних Сил США в Європі та Африці генерала Тода Волтерса завершився робочою зустріччю з начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України генералом армії України Віктором Муженком.

Раніше, під час переговорів з командуванням Повітряних Сил Збройних Сил України сторони обговорили практичні кроки з наближення авіаційної компоненти Збройних Сил України до стандартів НАТО.

За підсумками зустрічі, начальник Генштабу Віктор Муженко зазначив: «Досягнення оперативної та бойової взаємосумісності в повітряному просторі країн Європи є нашим спільним пріоритетом».

Саме тому вже в наступному році на території України та країн-сусідів відбудуться спільні військові маневри повітряних сил “Чисте Небо – 2018”.

Зазначені багатонаціональні навчання підрозділів Повітряних Сил, у яких окрім України, планують взяти участь чотири країни НАТО, стануть не лише добрим прикладом розширення та посилення військової співпраці, а й вплинуть на безпеку європейського неба.

 

версія для друку