українська російська англійська
Ми створили армію, яка здатна захистити свою країну, - Степан Полторак
05.12.2017 | 18:44
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На цьому сьогодні, 5 грудня, наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час урочистих заходів з нагоди святкування 26 річниці Збройних Сил України.

«Звертаюся до всіх військовослужбовців, які знаходяться на лінії зіткнення щоб ми мали змогу будувати заводи, підприємства, проводити реформи в оборонній сфері, а також до військовослужбовців, які знаходяться в АТО, перебувають на полігонах на відновленні після успішно виконаних завдань і незабаром знову повернуться в АТО, а також до тих, хто проходить навчання у військових навчальних закладах і навчальних центрах, перебувають у резервах та тих, хто планує вступити до лав Збройних Сил України в майбутньому!

«Я вітаю всіх вас з величезним святом – днем Збройних Сил України! Нам є чим пишатись сьогодні! Ми створили армію, яка здатна захистити свою країну! Армію, яка не допустить повторення 2014 року. Нам тоді було важко протистояти російській агресії!» – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

«Майже через 4 роки ми можемо сказати, що дуже багато залежить від нас з вами! Збройні Сили України рішуче просунулись вперед на всіх напрямках! Це не тільки в питаннях обороноздатності нашої країни, це також у питаннях пов’язаних з реформуванням вітчизняного війська. Створені нові органи військового управління, нові підходи у плануванні, в оснащенні, озброєнні, забезпеченні та підготовці. Все це дає нам можливість дивитись впевнено вперед» – сказав Міністр оборони України.

«З глибоким переконанням в тому, що перемога буде за нами! Збройні Сили України заплатили надзвичайно високу ціну, в тому, щоби Україна змогла дати відсіч російській агресії. Ми віддаємо все що у нас є! Ми віддаємо армії здоров’я, а іноді й життя! На жаль багато загинуло наших військових, які чесно і самовіддано захищали нашу країну», – зазначив Міністр оборони України Степан Полторак.

 

версія для друку