українська російська англійська
Олександр Ярема взяв участь у роботі семінару "Мапування переходу молоді від навчання до роботи в Україні"
06.12.2017 | 13:49
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

На важливості питань профорієнтації молоді, визначенні місця навчання, створенні умов для усвідомленого вибору наголосив заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

У ході семінару "Мапування переходу молоді від навчання до роботи в Україні" Олександр Ярема звернув увагу і на значення додаткових навичок, які можна набути під час навчання та які сприятимуть самореалізації. 

Посадовець розповів про Український Пакт заради молоді-2020, основна ідея якого полягає у створенні нових умов для входження молодих людей на ринок праці в межах розвитку взаємодії між державою, бізнесом і громадянським суспільством. При цьому акцент робиться на розвиток соціальної відповідальності.

Заступник Міністра поінформував про шляхи розвитку молодіжного підприємництва. Йшлося про створення умов, навчання, супровід і сприяння у відкритті власної справи молодими людьми. Відповідно і організацію нових робочих місць безпосередньо молоддю для себе та інших.

Провідний експерт з проблем ринку праці, стратегічний керівник проекту “Працевлаштування, навички та працездатність” Дайга Ермсон проаналізувала особливості переходу молоді до трудової діяльності у країнах Східного партнерства. Зокрема, були розглянуті погляди ЄС на молодіжну політику, програмні заходи та відповідні дослідження.

Звіт проекту “Мапування переходу молоді до роботи в Україні” презентувала національний експерт Європейського фонду освіти Олена Січкар. Для обговорення та доопрацювання запропоновано ключові стратегії та програми, спрямовані на можливості працевлаштування молоді в Україні.

Семінар "Мапування переходу молоді від навчання до роботи в Україні" відбувся у приміщенні Інституту демографії та соціальних досліджень ім. Птухи Національної академії наук України 5 грудня.

 

версія для друку