українська російська англійська
Степан Кубів підписав з Торгово-промисловою палатою України Спільний план дій на 2018 рік
07.12.2017 | 16:27
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

7 грудня Перший віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та Президент ТПП України Геннадій Чижиков оновили  Угоду про співробітництво між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Торгово-промисловою палатою України та підписали План спільних дій на 2018 рік.

Новацією оновленої угоди є початок співробітництва між Мінекономрозвитку та ТПП України у контексті реалізації Закону України «Про державно-приватне партнерство».

“Ми прагнемо вдосконалювати механізм реалізації державно-приватного партнерства і   постійно враховуємо думку ділових кіл заради добробуту України. Зараз, коли у ТПП створено Комітет з питань державно-приватного партнерства, маємо усі засоби налагодити конструктивний діалог та напрацювати важливі рішення та пропозиції до законодавства”,- зазначив Степан Кубів. 

У межах оновленої угоди також планується спільна участь представників Мінекономрозвитку та ТПП України у проведенні виставкових заходів, форумів, конференцій, зустрічей з представниками ділових кіл України та іноземних держав, створення спільних робочих груп для опрацювання спільних питань у сфері економіки, інвестицій, підприємництва тощо.

“Це сприятиме більш тісним контактам між представниками інвесторів, підприємців та державними службовцями, які працюють над вдосконаленням бізнес-клімату в Україні. Такий контакт дозволить враховувати позицію бізнесу при розробці державних цільових документів та проектів стратегій, спрямованих на підтримку і розвиток підприємництва в Україні”, - повідомив Степан Кубів.

Довідково

Торгово-промислова палата України – недержавна неприбуткова самоврядна організація, яка на добровільних засадах об`єднує юридичних осіб та громадян України. Метою роботи ТПП України є розвиток та покращення конкурентоспроможності українського бізнесу  на світових ринках. Торгово-промислова палата України об’єднує палати кожного регіону країни, а також понад 8 тисяч бізнес-організацій та має власні представництва у багатьох країнах світу.

 

 

версія для друку