українська російська англійська
11-12 грудня в Києві відбудеться Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю"
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

11 та 12 грудня в Києві пройде Українсько-польський форум "Неформальна освіта по роботі з молоддю".

Організатори форуму – Міністерство молоді та спорту України та Фонд Розвитку Системи Освіти Республіки Польща (FRSE) – національні керуючі установи Українсько-польської ради обміну молоддю.

У роботі Форуму візьмуть участь:

- Ян Пєкло, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні;

- Олександр Ярема, заступник Міністра молоді і спорту України;

- Андрій Павлович, координатор Двосторонніх програм і Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи і Кавказу.

Учасниками Форуму стануть координатори проектів з України і Польщі, які реалізовували проекти протягом 2016-2017 років у рамках українсько-польських обмінів молоддю, а також нові мультиплікатори (потенційні партнери), які мають бажання в подальшому здійснювати молодіжні обміни.

У рамках Форуму відбудеться представлення досягнень молодіжної політики і молодіжної роботи у Польщі та Україні; ярмарок кращих практик, під час якого учасники матимуть можливість представити свої реалізовані проекти; творчі майстерні "Методи неформальної освіти, що використовуються у молодіжній роботі та у здійсненні міжнародних обмінах молоддю".

Форум відбудеться в Mercure Congress Hall (вул. В. Гетьмана, 4, ТРЦ "Космополіт", блок Б, 4-й поверх).

Початок – 11 грудня о 10:00.

Попередня акредитація ЗМІ обов`язкова, до 17:00 9 грудня – (044) 289 9505, 068 240 2576.

 

Довідково

Одним із пріоритетних напрямів роботи Мінмолодьспорту є забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва, зокрема, здійснення молодіжних обмінів та проведення відповідних заходів відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-польську раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 р. № 1017.

Мета молодіжних обмінів – активізація співробітництва української та польської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами, пошуку спільних коренів, подолання упереджень і стереотипів у сприйнятті спільної історії та в сучасних відносинах.

 

 

 

 

версія для друку