українська російська англійська
Служба зайнятості сьогодні проводить ярмарки вакансій у гіпермаркетах понад 30 міст країни
08.12.2017 | 11:53
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 8 грудня, Служба зайнятості та Мінсоцполітики відкрили Всеукраїнський ярмарок вакансій, який одночасно проводиться у понад 30 містах України. Для всіх бажаючих буде представлено понад 110 тис. вакансій.

«Цей ярмарок організований у рамках соціального проекту «Живи та працюй в Україні!». Ми вкотре констатуємо, що в Україні достатньо вакансій, які потребують укомплектування кваліфікованими кадрами. У порівнянні з минулим роком кількість вакансій, станом на 7 грудня, зросла на 30,9% та становить майже 65 тисяч. Ще є 42,5 тис. вакансій з інших джерел. Загалом – понад 110 тис. вакансій. Це свідчить про те, що робота в Україні є. Саме тому Службою зайнятості докладається максимум зусиль, аби зупинити «відтік» кадрів, зокрема через проведення інформаційних кампаній», – зазначив в. о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

За його словами, відкриття ярмарку вакансій у мережі «Епіцентр К» є підтвердженням плідної співпраці великого бізнесу із державою. «Епіцентр К» має понад 60 гіпермаркетів по всій Україні, які щоденно відвідує велика кількість людей, зокрема тих, які мають робітничі спеціальності. Тому, як зазначив В. Ярошенко, сьогоднішній Всеукраїнський ярмарок вакансій має допомогти знайти роботу багатьом українцям.

Минулого року Служба зайнятості проводила ярмарок вакансій на станціях столичного метрополітену «Дарниця» та «Майдан Незалежності», тоді близько 1500 осіб отримали запрошення на працевлаштування. Крім того, минулоріч Служба зайнятості проводила ярмарок вакансій на столичному вокзалі, на вокзалах у Одесі та Харкові, а також на найбільших автовокзалах країни.

Протягом січня-листопада 2017 року послугами державної служби зайнятості скористалося більше 1 млн безробітних громадян.

Станом на 7 грудня 2017 року кількість зареєстрованих у ДСЗ безробітних становила 312,2 тис. осіб (станом на 7 грудня 2016 р. – 345,4 тис. осіб), з них отримували допомогу по безробіттю 234,4 тис. осіб.

 

версія для друку