українська російська англійська
У Секретаріаті Кабміну обговорили координацію донорської допомоги по реформі державного управління з міжнародними партнерами
09.12.2017 | 11:09
СЛУЖБА МІНІСТРА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

7 грудня заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Тетяна Ковтун та виконавчий директор Офісу реформ КМУ Антон Ященко зустрілись з представниками ЄС, США, Канади, Швейцарії, Світового банку, ЄБРР, міжнародних організацій та проектів, що здійснюють підтримку реформи державного управління, з метою інформування міжнародних партнерів про хід реформи держуправління та ефективної координації експертної, технічної та фінансової підтримки реформи.

Представники Секретаріату та Офісу реформ Кабміну розповіли про ключові завдання реформи державного управління, яку впроваджує Уряд, основні результати реформи за 2017 рік, стан реформування міністерств, результати перших конкурсів на нові посади державної служби – фахівців з питань реформ (150 закритих вакансій, більше 8000 поданих он-лайн анкет) та плани на наступний рік.

«Реформа державного управління є однією з пріоритетних реформ Уряду. Це основа успішного впровадження всіх інших реформ. Ми розпочали трансформацію 10 міністерств, Секретаріату Кабміну та двох агентств. Оновлюємо структури, процедури та залучаємо найкращих професіоналів на державну службу. Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за всебічну підтримку реформи держуправління. Важливо координувати наші спільні зусилля та рухатися в одному напрямі» - наголосила Тетяна Ковтун.

Керівник Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні Беренд де Гроот підкреслив, що ЄС всебічно підтримує реформу державного управління, яка триває в Україні, та зазначив, що за останній рік в Секретаріаті Кабінету Міністрів сформувалась потужна команда, яка працює над впровадженням реформи, зокрема над реорганізацією міністерств за єдиним підходом. Тому вкрай важливо координувати проекти технічної допомоги, що працюють з різними міністерствами, та працювати злагоджено. 

 

версія для друку