українська російська англійська
Геннадій Зубко: Маємо висновки європейських партнерів щодо успішності провадження децентралізації в Україні
09.12.2017 | 12:09
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Ми маємо висновки європейських партнерів щодо успішності провадження децентралізації в Україні. Для ЄС зусилля України у здійсненні цієї реформи є прикладом успіху. Так Віце-прем'єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко прокоментував для агенції «Укрінформ» участь України в рамках Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) у Франції.

За його словами, під час української презентації у ОЕСР щодо впровадження децентралізації в Україні йшлося про наступні кроки, які робитимуть реформу якісним інструментом регіонального розвитку в Україні.

«Економічне співробітництво в рамках європейського розвитку – це можливість побудувати в Україні систему відносин у розрізі національної економіки і територіальних громад. Зі Швецією ми співпрацюємо щодо адміністративних послуг, з Естонією – щодо електронного врядування, із Францію – у впровадженні системи державної служби і підготовки кадрів, з ЄС – у впровадженні проекту відкриття 25 регіональних офісів. Також здійснюється окремий моніторинг для ЄС. Данія і Словаччина залучені до муніципальних енергоефективних проектів. Тож оцінка ОЕСР є практично оцінкою співробітництва країн ЄС, а також США, Канади, Японії, які також  долучені до реформи децентралізації в Україні. Відчувається, що це - спільний успіх і спільний результат співробітництва країн, залучених до процесу», - наголосив Геннадій Зубко.

 

версія для друку