українська російська англійська
У Києві розпочав роботу перший Українсько-польський форум з неформальної освіти в роботі з молоддю
11.12.2017 | 18:04
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Близько чотирьох з половиною тисяч молодих українців і поляків протягом двох років стали учасниками проектів, які втілені у межах молодіжних обмінів. Про це повідомив заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема під час відкриття першого Українсько-польського форуму  “Неформальна освіта в роботі з молоддю”, 11 грудня.

“Цей вимір співпраці, народної дипломатії дуже важливий. Важлива комунікація між молодими людьми наших країн”, - зазначив Олександр Ярема.

Посадовець звернув увагу на те, що проект “Українсько-польські обміни молоддю” зростає та збільшується.

Заступник Міністра висловив сподівання, що наступного року кількість молодих людей, які залучаються до обмінів, збільшиться і, відповідно, збільшиться кількість проектів. А географія цих проектів - розшириться.

Радниця Посольства Республіки Польща в Україні  Емілія Ясюк звернула увагу на можливість кращого пізнання один одним сусідніх народів: польського та українського.

За словами Емілії Ясюк, треба прагнути краще розуміти один одного та мати ширші знання про культуру та життя обох народів.

Директор благодійного фонду Богдана Гаврилишина, член Українсько-Польської ради обмінів молоддю Олена Бекреньова наголосила на тому, що обидві держави інвестують у молодь.

Спільне проведення чемпіонату з футболу Євро -2012 та гасло “Творімо історію разом” згадав  координатор Двосторонніх програм і Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи і Кавказу Андрій Павлович.

На його думку, це гасло актуальне і сьогодні. А підписання безтермінового Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську раду обміну молоддю стало визначною подією для обох країн.

У перший день роботи Форуму також були представлені досягнення молодіжної політики та молодіжної роботи у Польщі та Україні.  Пройшов і ярмарок проектів у рамках українсько-польських обмінів молоддю.

Також було організовано творчі майстерні “Методи неформальної освіти, що використовуються у молодіжній роботі та міжнародних обмінах молоддю”.

Триватиме Українсько-польський форум до 12 грудня.

 

версія для друку