українська російська англійська
Володимир Лапа взяв участь у семінарі, на який зібралися ветеринари із 14 країн
12.12.2017 | 19:13
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

12-14 грудня в м. Київ за участі Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи та аташе з питань сільського господарства, продовольчої безпеки та земельної реформи Представництва ЄС в Україні Крістіана Бена Хелла в рамках ініціативи Європейської Комісії (Better Training for Safer Food) відбулося офіційне відкриття семінару, присвяченого заразному вузликовому дерматиту великої рогатої худоби, в тому числі його регулюванню згідно встановленим рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ), а також вимогам ЄС.

У семінарі беруть участь представники компетентних органів ветеринарної медицини таких країн: Албанія, Білорусь, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Греція, Литва, Македонія, Молдова, Румунія, Сербія, Туреччина, Україна, Хорватія, Чорногорія.

Проведення аналогічних семінарів піднімає обізнаність спеціалістів ветеринарної медицини, дає можливість обмінюватися досвідом та розбудовувати експертну мережу.

Під час заходу передбачені виступи та презентації роботи фахівців із країн, які мають практичний досвід боротьби із заразним вузликовим дерматитом, що, як наголосив Голова Держпродспоживслужби, дозволить у майбутньому використовувати їх напрацювання іншим учасникам.

Володимир Лапа подякував Єврокомісії за ініціативу щодо підвищення обізнаності ветеринарів у сфері хвороб тварин та закликав поглиблювати співпрацю фахівців-ветеринарів із різних держав задля спільного вирішення існуючих питань і забезпечення здоров’я та благополуччя тварин.

версія для друку