українська російська англійська
Володимир Бондаренко: Державна служба готова до змін. Процес розпочато
12.12.2017 | 21:28
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Реформа державної служби зараз на часі, а у вищого керівництва країни є політична воля для її реалізації. Про це на зустрічі з представниками регіональних засобів масової інформації, проведеної в рамках урядової комунікаційної стратегії  #єдинийголос, заявив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко.

«Державна служба готова до змін. Ми розпочали цей процес з метою, аби змінити підхід - щоб державні службовці хотіли кращого для людей, а не лише для себе. Особливо приємно, що до цієї реформи хочуть приєднатися молоді кадри, сповнені  бажанням щось змінити», - підкреслив Володимир Бондаренко.

За його словами, зараз державні службовці стають відкритішими, і не лише в своїй роботі, а й в сприйнятті критики.

«Ми хочемо показати, що ми робимо та як ми робимо. Конструктивна критика ЗМІ у цьому контексті є дуже важливою. Адже дозволить нам зрозуміти, яким аспектам варто приділити особливу увагу. Тому що ми готові змінюватися. На це, в тому числі, є й політична воля Прем’єр-міністра», - наголосив Держсекретар Кабінету Міністрів.

Володимир Бондаренко також нагадав, що зараз відбувається реформа 10 міністерств. Зокрема, змінюється їх структура та функціонал. Проходять конкурси на посади в нові директорати. «І саме ці директорати - незначні за кількістю підрозділи - в подальшому і сформують потребу в скороченні структури, в першу чергу, всередині міністерств», - підкреслив Держсекретар Кабінету Міністрів. 

 

версія для друку