українська російська англійська
Сухопутні війська ЗС України - це дух і сила, мотивація та патріотизм, а найголовніше - це наші військовослужбовці, - Степан Полторак
12.12.2017 | 20:09
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 12 грудня, з нагоди Дня Сухопутних військ Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак привітав військовослужбовців з професійним святом.

На урочистості до Командування Сухопутних військ завітали командувачі видів ЗС України, командувачі цього виду різних років та інші почесні гості.

«Сухопутні війська є взірцем виконання завдань Збройними Силами України. Починаючи з першого дня агресії Російської Федерації проти України, ризикуючи своїм життям ви виконували всі бойові завдання. Немає жодної задачі, якої ви б не виконали. Сухопутні війська не дали можливість просунутися ворогу далі на територію нашої держави. Жодної бойової операції в Донецькій та Луганській областях не виконано без участі Сухопутних військ», — наголосив Міністр оборони України Степан Полторак.

Під час урочистостей глава оборонного відомства нагородив кращих військовослужбовців державними та відомчими нагородами, відзнаками, цінними подарунками та грошовими преміями.

«Головне, що є у Сухопутних військах — це дух і сила, це мотивація і патріотизм. А найголовніше, що є — це люди, це ті солдати, офіцери і генерали, які знаходяться на своїх місцях і виконують накази, тому що успіх може бути лише тоді, коли якісно і правильно виконано завдання», — зазначив генерал армії України Степан Полторак.

Слід зазначити, що з початку збройної агресії проти України 16 тисяч військовослужбовців ЗС України нагороджено вищими державними нагородами та присвоєно звання Героя України. З них 9 тисяч — це військовослужбовці Сухопутних військ ЗС України

версія для друку