українська російська англійська
МІП у зоні АТО: На території Половинкинської сільради в ефірі присутні десять українських телеканалів
13.12.2017 | 10:38
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Половинкинської сільської ради Старобільському районі Луганської області.

"На території Половинкинської сільради в ефірі присутні десять українських телеканалів", - повідомляє радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Голова сільської ради Анжела Сергієнко розповіла, що у жителів села в рівній мірі присутнє супутникове телебачення, цифрове телебачення "Т2" та аналогові антени. "Якість сигналу покращується, кількість українських каналів в телеефірі збільшується, але все одно від жителів є нарікання на нестачу українського мовлення", - сказала голова.

Нагадаємо, що за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 серпня 2017).

 

 

 

версія для друку